ویتاسوییت ایران

نماینده شرکت ویتاسوییت در ایران

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 34714416-18 (026)
  •      34705666 (026)
Previous ◁ | ▷ Next

اگر شخصی بخواهد از میزان قند و کالری رژیم غذایی خود بکاهد، ممکن است به سمت شیرین کننده های مصنوعی یا سایر جانشین های قند جلب شود، در این راه هیچ کس تنها نیست.

امروزه شیرین کننده های مصنوعی و سایر جانشین های قند را می توان در انواع غذاها و نوشابه ها ی موجود در بازار یافت که به عنوان " فاقد قند" یا "رژیمی" عرضه می شوند. از جمله نوشابه های غیر الکلی ، آدامس، ژله ها، اجناس طبخ شده ، شیرینی، آب میوه و بستنی و ماست.

اما این شیرین کننده ها چیستند؟ و نقش آنها در رژیم غذایی چیست ؟

ادامه مطلب...

جایگزین‌های قند مواد شیمیایی یا طبیعی هستند که غذاها یا نوشیدنی‌ها را بدون اضافه کردن کالری به آن مثل قند، شیرین می‌کند.جایگزین‌های قند بسیار شیرین‌تر از قند هستند، از این رو

برای ایجاد شیرینی یکسان، به مقدار کمتری از آن نیاز خواهد بود. بعضی جایگزین‌های قند کم‌کالری هستند و بقیه هیچ کالری ندارند. احتمالاً نام آنها را بعنوان شیرین‌کننده مصنوعی

یا شیرین‌کننده بدون کالری هم شنیده‌اید. سوکرالوز یکی از معروفترین شیرین کننده های مصنوعی است که بدون کالری است و هیچ گونه ضرری برای افراد ندارد.

ادامه مطلب...

با توجه  به اینکه یک انسان به طور متوسط هر هفته حدودا 1 تا 1/5 کیلو گرم شکر مصرف کند. سوکروز یا همان شکر (شکری که روی میزهای ما وجود دارد)، دکستروز (شکر موجود در غلات) و فروکتوز (قند موجود در میوه و شهد میوه ها) طی فرآیندهایی به مواد غذایی مختلف مانند نان، غلات مخصوص صبحانه، مایونز، کره بادام زمینی، کچاپ، خوراک های متنوع و متعدد مایکروفری تبدیل می شوند و این موضوع جای تعجبی برای این میزان شکر مصرفی باقی نمی گذارد.

طی 20 سال اخیر میزان شکر مصرفی افزایش چشمگیری داشته است. این میزان تقریبا 7 برابر شده است. یکی از اصلی ترین ضررهای شکر این است که میزان انسولین را در بدن افزایش می دهد و این امر تاثیر منفی بر هورمون های رشد می گذارد و در نتیجه سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند. اگر شما نگران سلامتی بدن خود باشید مطمئنا نمی خواهید چنین اتفاقی برای بدنتان بیافتد. نفوذ شکر در جریان خون باعث می شود قند خون دچار نوسانات آشفته ایی شود. این امر میزان انسولین بدن را هدف قرار می دهد. باید توجه داشت که بدن از انسولین برای حفظ میزان قند خون استفاده می کند تا بدن را در وضعیت سالمی قرار دهد.

از این رو اهمیت استفاده از شیرین کننده های مصنوعی از جمله سوکرالوز جایگاه ویژه ایی می یابد زیرا با توجه به ضررات ذکر شده شکر و فواید سوکرالوز، استفاده از سوکرالوز به عنوان شیرین کننده ارجحیت می یابد.

ادامه مطلب...

راه های تماس با شرکت جومی

آدرس ایمیل شرکت نوش البرز :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

شماره تماس شرکت جومی : 02634714416

آدرس سایت رسمی شرکت جومی : www.nooshalborz.ir

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction